Webpower (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: License
fi: Lisenssi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Number
fi: Numero

en: Text
fi: Teksti

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Other
fi: Muu

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: Messages
fi: Viestit

en: Telephone
fi: Puhelin

en: Textarea
fi: Tekstialue
