Webpower (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: License
fr: Licence

en: Number
fr: Nombre

en: Text
fr: Texte

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Field type
fr: Type de champ

en: Other
fr: Autre

en: E-Mail
fr: Courriel

en: Telephone
fr: Téléphone

en: Textarea
fr: Zone de texte

en: Date & Time
fr: Date et heure
