Webpower (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Number
hy: Թիվ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը
