Webpower (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
it: Registrati

en: Date
it: Data

en: Number
it: Numero

en: Text
it: Testo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Field type
it: Tipo di campo

en: Other
it: Altro

en: Messages
it: Messaggi

en: Telephone
it: Telefono

en: Textarea
it: Area di testo
