Webpower (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: License
ru: Лицензия

en: Date
ru: Дата

en: Number
ru: Число

en: Text
ru: Текст

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Field name
ru: Имя поля

en: Field type
ru: Тип поля

en: Other
ru: Другое

en: Messages
ru: Сообщения

en: Telephone
ru: Телефон

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: No fields found.
ru: Полей не найдено.
