Webpower (1.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: License
tr: Lisans

en: Date
tr: Tarih

en: Number
tr: Sayı

en: Text
tr: Metin

en: Field name
tr: Alan adı

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Other
tr: Diğer

en: Messages
tr: İletiler

en: Telephone
tr: Telefon
