Webpower (1.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Date
ne: मिति

en: Text
ne: अक्षर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Messages
ne: सन्देशहरू
