Webpower (1.0.0-beta5) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Other
cs: Jiné

en: Messages
cs: Zprávy

en: Telephone
cs: Telefon

en: Textarea
cs: Textová oblast
