Webpower (1.0.0-beta5) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: License
de: Lizenz

en: Date
de: Datum

en: Number
de: Zahl

en: Client ID
de: Client-ID

en: Field name
de: Feldname

en: Field type
de: Feldtyp

en: Other
de: Weitere

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Telephone
de: Telefon

en: Textarea
de: Textbereich

en: Success message
de: Meldung nach erfolgreicher Buchung

en: Date & Time
de: Datum & Zeit
