Webpower (1.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Number
el: Αριθμός

en: Text
el: Κείμενο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Other
el: Άλλο

en: Messages
el: Μηνύματα
