Webpower (1.0.0-beta5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Date
eo: Dato

en: Text
eo: Teksto

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Other
eo: Alia
