Webpower (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
he: הרשמה

en: License
he: רישיון

en: Date
he: תאריך

en: Number
he: מספר

en: Text
he: טקסט

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Other
he: אחר

en: Messages
he: מסרים

en: Telephone
he: טלפון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי
