Webpower (1.0.0-beta5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Other
ka: სხვა

en: Messages
ka: შეტყობინებები
