Webpower (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: License
oc: Licéncia

en: Date
oc: Data

en: Number
oc: Nombre

en: Text
oc: Tèxte

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Other
oc: Autre

en: Messages
oc: Messatges
