Webpower (1.0.0-beta5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Number
ur: نمبر

en: Text
ur: متن

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم
