Webpower (1.0.0-beta5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: License
vi: Giấy phép

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Number
vi: Số

en: Text
vi: Văn bản

en: Field name
vi: Tên trường

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Other
vi: Khác

en: Messages
vi: Thông báo

en: Telephone
vi: Điện thoại

en: Textarea
vi: Hộp văn bản
