WebProfiler (10.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (54 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Public
el: Δημόσιες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: No data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Time
el: Ώρα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Region
el: Περιοχή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Theme
el: Θέμα

en: n/a
el: δ/υ

en: All
el: Όλες

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: To
el: Προς

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Media
el: Μέσα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Class
el: Κλάση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Source
el: Πηγή

en: Limit
el: Όριο

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Data
el: Δεδομένα

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Database settings
el: Ρυθμίσεις βάσης δεδομένων
