WebProfiler (10.0.0-rc1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre
