WebProfiler (10.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Display
de: Aazeig

en: Media
de: Medium

en: Method
de: Methode
