WebProfiler (10.0.0) - en to bn translation catalogue (23 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Time
bn: সময়

en: Region
bn: অঞ্চল

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: All
bn: সমস্ত

en: Url
bn: ইউআরএল

en: To
bn: বরাবর

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Translate
bn: অনুবাদ
