WebProfiler (10.0.0) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Original
ne: असली

en: Clear
ne: सफा

en: Source
ne: स्रोत

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Translate
ne: अनुवाद
