WebProfiler (10.1.1) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Public
af: Publiek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: No data
af: Geen data

en: Parent
af: Voorganger

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: All
af: Alle

en: To
af: Aan

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Method
af: Metode

en: Source
af: Bron

en: Themes
af: Temas

en: Translated
af: Vertaal

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: Translate
af: Vertaal

en: Libraries
af: Biblioteke
