WebProfiler (10.1.1) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Development
jv: Pangembangan

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Parent
jv: Induk

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Time
jv: Wektu

en: Views
jv: View

en: Access
jv: Akses

en: Modules
jv: Modul

en: Display
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: All
jv: Kabèh

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Count
jv: Jumlah

en: Method
jv: Metode

en: Themes
jv: Téma

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Libraries
jv: Pustaka
