WebProfiler (10.1.1) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
