WebProfiler (10.1.2) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Count
bo: གྲངས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད
