WebProfiler (10.1.2) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Parent
sq: Prindi

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Time
sq: Ora

en: Path
sq: Pozicioni

en: Modules
sq: Modulët

en: Region
sq: Sektori

en: All
sq: Të gjitha

en: Url
sq: Adresa Url

en: To
sq: Për

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri

en: Themes
sq: Temat

en: Translated
sq: Përkthyer

en: Translate
sq: Përkthe
