WebProfiler (10.1.3) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Development
br: Diorren

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: Plugin
br: Lugant
