WebProfiler (10.1.4) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Development
be: Распрацоўка

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Public
be: Публічнае

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Time
be: Час

en: Access
be: Доступ

en: Path
be: Сцежка

en: Modules
be: Модулі

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: Theme
be: Тэма

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: n/a
be: [няма]

en: All
be: Усе

en: To
be: Каму

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Count
be: Колькасць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Method
be: Метад

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Source
be: Крыніца

en: Themes
be: Тэмы

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Translation
be: Пераклад

en: Data
be: Дадзенныя

en: Translate
be: Перакласці

en: Dependencies
be: Залежнасці
