WebProfiler (10.1.5) - en to fil translation catalogue (24 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Path
fil: Landas

en: Modules
fil: Mga modulo

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: All
fil: Lahat

en: To
fil: Para kay

en: Roles
fil: Mga papel

en: Filter
fil: Salain

en: Themes
fil: Mga bastidor ng disenyo

en: Translate
fil: Isaling-wika
