WebProfiler (10.1.5) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Path
or: ପଥ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Filter
or: ଛାଣକ
