WebProfiler (10.1.6) - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: License
lt: Licenzija

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Parent
lt: Tėvinis

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Path
lt: Kelias

en: Modules
lt: Moduliai

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Theme
lt: Tema

en: Components
lt: Komponentai

en: n/a
lt: n/d

en: All
lt: Visi

en: To
lt: Iki

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Method
lt: Būdas

en: Class
lt: Klasė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Original
lt: Orginalas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Limit
lt: Limitas

en: Purge
lt: Valyti

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Themes
lt: Temos

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: Data
lt: Duomenys

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Translate
lt: Versti

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
