WebProfiler (10.3.0) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Public
si: පොදු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
