WebProfiler (10.1.8) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Parent
hy: Ծնող

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: To
hy: Ում

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Count
hy: քանակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
