Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Export
ca: Exporta

en: Time
ca: Hora

en: Exclude
ca: Exclou

en: Database
ca: Base de dades

en: Not found
ca: No trobat

en: Method
ca: Mètode

en: Data
ca: Dades
