Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Export
eo: Eksportu

en: Time
eo: Tempo

en: Url
eo: URL
