Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय
