Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Enabled
fa: فعال

en: File
fa: فایل

en: Export
fa: استخراج

en: Time
fa: زمان

en: Exclude
fa: استثنا

en: Database
fa: مخزن داده

en: Token
fa: توکن

en: Data
fa: داده
