Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Enabled
ru: Включено

en: File
ru: Файл

en: Export
ru: Экспортировать

en: Time
ru: Время

en: Exclude
ru: Исключить

en: Database
ru: База данных

en: Not found
ru: Не найдено

en: Url
ru: Url-адрес

en: Method
ru: Метод

en: Token
ru: Токен

en: Purge
ru: Очистить

en: Data
ru: Данные
