Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Export
sk: Exportovať

en: Time
sk: Čas

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Database
sk: Databáza

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Method
sk: Metóda

en: Data
sk: Údaje
