Web Profiler (8.x-1.1-alpha15) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: Display
bs: Prikaz

en: Theme
bs: Tema

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: file
bs: datoteka

en: Exclude
bs: Isključi

en: Block
bs: Blok

en: Roles
bs: Uloge

en: Events
bs: Događaji

en: Profile
bs: Profil

en: Blocks
bs: Blokovi
