Web Profiler (8.x-1.1-beta1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Export
is: Flyt út

en: Time
is: Tíð

en: Access
is: Atgongd

en: Region
is: Øki

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: file
is: fíla

en: Block
is: Blokkur

en: Url
is: Leinki

en: Roles
is: Leiklutir

en: Filter
is: Filtur

en: Profile
is: Vangamynd

en: Key
is: Lykil

en: Blocks
is: Blokkar
