WebProfiler (8.x-1.1-beta10) - en to ml translation catalogue (29 entries)

en: tags
ml: അനുബന്ധങ്ങള്‍

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Development
ml: വികസനം

en: Type
ml: തരം

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Time
ml: സമയം

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
