Web Profiler (8.x-1.1-beta10) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: tags
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡିକ

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Filter
or: ଛାଣକ
