Web Profiler (8.x-1.1-beta11) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Time
sr: Време

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Cache
sr: Кеш

en: Provider
sr: Провајдер

en: Completed
sr: Завршено
