Web Profiler (8.x-1.1-beta12) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: tags
ky: белгилер

en: Forms
ky: Фомалар

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат
