WebProfiler (8.x-1.1-beta2) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: Manage
az: İdarə et

en: Display
az: Monitor

en: Theme
az: Tema

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: file
az: fayl

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Block
az: Blok

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Roles
az: Rollar

en: State
az: Dövlət

en: Cache
az: Keş

en: Provider
az: Provayder

en: Key
az: Açar

en: Copy
az: Köçür

en: Blocks
az: Bloklar

en: Available
az: Mövcuddur

en: Target
az: Hədəf
