Web Profiler (8.x-1.1-beta3) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Time
sq: Ora

en: Region
sq: Sektori

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: file
sq: skedar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Profile
sq: Profili

en: Blocks
sq: Blloqet
