Web Profiler (8.x-1.1-beta9) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: enabled
da: Aktiveret

en: Value
da: Værdi

en: disabled
da: deaktiveret

en: Error
da: Fejl

en: Token
da: Symbol

en: Blocks
da: Blokke
