Web Profiler (8.x-2.0-beta15) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fy: Underwerp

en: Edit
fy: Bewurkje

en: User
fy: Brûker

en: To
fy: Oan

en: Info
fy: Ynfo
