Web Profiler (8.x-2.0-beta15) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: title
si: මාතෘකාව

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: form
si: පෝරමය
